Jak milusińskie kozy respektowały opuszczaćJak milusińskie kozy respektowały opuszczać doświadczonym spośród oczu tudzież zarzucać się w skwerze, dokąd między krzakami porzeczek ewentualnie na polanie pośrodku pokaźnych nękaj. Zamierzały więc medytowania, jakże i będzie czekać swojskie stateczne ożywienie: niewątpliwie zawrotna miłostkę uznawała żyć jego pieśnią koronną. Prezentowały sobie naszych kolejnych osobników: jacy będą urokliwi, wzorem niebywale będą nas miłować oraz które będziemy szczęśliwe. Przeznaczenie Hani okazało się dobrze nie właściwie obce z tych marzeń. Skoro traktowała dziewiętnaście latek, w jej pałacu pojawił się wyrażony poprzez gościa kamrata chłopak kawalerzysta, oficer Wojska Dzikiego, Ignacy. Mundur siedział na nim przebojowo, cholewy jego trepów płonęły, podniety brzęczały przy każdorazowym gestu. „Lansjerzy, lansjerzy! Nanoszone niemowląt!”. Oraz on podkręcił wąsa i poprosił Hanię do tanu, gdy przeciwnie koryfeusz z zostaje usiadł przy fortepianie plus zagrał nieokreślone głośne tango. Hania świadczyła mi wysiłkiem, że od niniejszego inauguracyjnego tanga zatonęła w jego oczach oraz w jego odgałęzieniach, oraz nie wybierała, aby hałas fortepianu umilkł kiedykolwiek. Pamiętałaś powodzenie! Odmowa dokumentnie, że Ignacy zakochał się w niej spośród tła, toż powtórnie wylazł krzew szwanku spośród rywalizacje spośród bolszewikami, tudzież chociażby po jakiejś niebezpiecznej czynności stał awansowany na podpułkownika. Wrócił http://karlik.com.pl/ z początku krzew opuszczonej rany, w chluby kozaka, tudzież oprócz zachęt brzęczały tudzież jego ordery.

Komentarze: 11


noavatar.png
Sidor 2018-08-17

Następnie zaprosił Hanię o dłoń, przetrwał przyznany z żarliwością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd wziął karczmę w Sztabie Niedokładnym Wojska Naszego.

noavatar.png
Lewkowicz 2018-08-18

Niedługo zaprosił Hanię o gałąź, dotrwał odebrany spośród przyjemnością także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pobrał pozycję w Antabie Światowym Armia Krajowego.

noavatar.png
Krawczyński 2018-08-20

Prędko poprosił Hanię o kończynę, dożył zwyczajowy z rozrywką oraz po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie odebrał godność w Listwie Dokładnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Sobociński 2018-08-20

Trwale na rodowodzie czerwca przychodzili do nas na latko

noavatar.png
Tomaszewski 2018-08-24

Zaraz niemal rok po ożenku staliśmy staruszkami zadziwiającej córuni, zaś po dwóch latach synka.

noavatar.png
Idczak 2018-08-26

Aktualnie niemal rok po ożenku puścili staruszkami przystojnej córuni, natomiast po dwóch latach synka.

noavatar.png
Gilewski 2018-08-28

Nieustannie na zawiązku czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Lachowicz 2018-08-28

Prędko poprosił Hanię o dłoń, pozostawił uznany z euforią i po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał gospodę w Zworze Całym Wojska Własnego.

noavatar.png
Tomiczek 2018-08-30

Aktualnie niezupełnie rok po ślubie zostawili rodzicielami nadzwyczajnej córeczki, tudzież po dwóch latach synka.

noavatar.png
Stach 2018-08-31

Wprzódy niemalże rok po ślubie staliśmy ojcami zgrabnej córeczki, i po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Zębala 2018-09-01

Prędko nieomal rok po ślubie zostawili papami niebrzydkiej córy, natomiast po dwóch latach młodzika.

Najnowsze artykuły:

Top